Telco PH-895

TOP 4 v kategórii Klasické telefóny

Telco PH-895

Telefón napájaný priamo z linky, bez batérií s podporou funkcie CLIP...
Doporučená ponuka Telco

Na sklade • 1 variant4,2 €237 neoverených recenziíĎalšie informácie

Telefón napájaný priamo z linky, bez batérií s podporou funkcie CLIP...

Produkt nemá žiadne parametre.

• vybral som si starý typ , mohol som dávať väčší pozor pri výbere

• starší typ, ale jednoduchý

Mám ho krátko ale som spokojný

Produkt nemá žiadne parametre.

Telefón napájaný priamo z linky, bez batérií s podporou funkcie CLIP

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , prevzaté z Heureka.cz
    • oproti starému přístroji hezký displej a větší tlačítka u klavesnice

neznám

• vybral som si starý typ , mohol som dávať väčší pozor pri výbere

• starší typ, ale jednoduchý
    • , prevzaté z Heureka.cz
      • Umi rychle i to, co nove bezdratove pristroje bud vubec nemaji, nebo maji, ale krkolomne za pouziti nekolika zdlouhavych kroku pres MENU.

sice snurovy telefon, ale kdyz si vymenite spojovaci linkovy kabel za dlouhy, tak jste po byte pohodlne mobilni

Mám ho krátko ale som spokojný

• , prevzaté z Heureka.cz

Špatný výrobek. Nemá možnost přiřadit k číslu do seznamu jméno. Nemá české menu. Velmi slabý zvuk ve sluchátku. Odposlech velmi slabý také. Po dvou dnech přestal fungovat odposlech zcela. A po dvou dnech asi se najednou vymazal datum i čas na telefonu. Složité nastavení v menu. Tlačítka přímé volby - z paměti se stále mazala zadaná čísla, takže tlačítka na přímou volbu nefunkční. Telefon jsem po týdnu proto odpojil a koupil si jinde jiný a nyní velká spokojenost. Ani jsem ten původní nevracel, protože bych musel telefon zabalit a ještě platit poštovné, což se mi nevyplatilo, vzhledem k ceně telefonu.

• , prevzaté z Heureka.cz

Pro někoho výhodou velká tlačítka s číslicemi, snad ale na úkor ostatních tlačítek. Velmi pěkný vzhled telefonu. Adaptér není dodáván. Celkem dobré nastavování funkcí. Čitelnost "ostře modrého"" displeje je horší."

• , zakúpené v Telco

• - napája sa len z telefónnej linky, nepotrebuje batériu ani adaptér
        • - jednoduchý, bezúdržbový telefón, ktorý má všetky základné funkcie, ktoré som potreboval
        • - veľké tlačítka, CLIP, pamäť prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov
        • - výrobok slovenskej firmy
        • - display nie je podsvietený (keďže spotrebováva len minimum energie)
        • - telefón nemá telefónny zoznam (t.j. k tel. číslu sa nedá priradiť meno)

Zodpovedá popisu

• , zakúpené v Telco

• spĺňa to, čo som od neho očakával
        • nedá sa uložiť do pamäti číslo pod menom